Zajišťujeme rozvozy obědů pro firmy i jednotlivce

Skvělá alternativa pro firemní nebo domácí stravování.

Každý den, od pondělí do pátku, Vám dovezeme čerstvý oběd připravený za použití kvalitních surovin. Cibulové základy jsou z cibule, vývary z kostí

a zeleniny, knedlíky dělané u nás. Žádná podravka, žádná chemie, žádné prášky.

Každý den je na výběr ze 2 - 3 jídel a jedné polévky. Rozvozové časy se pohybují mezi 10 a 12 hodinou podle možností rozvozce nebo přání zákazníka.

Náš akční rádius je zatím omezen na obec Chocnějovice a okolí, Mnichovo Hradiště, Mladou Boleslav a nejbližší okolí. Do budoucna bychom se rádi rozšířili dále.

Obědy přepravujeme buď ve Vašich vlastních nádobách nebo

v jednorázových plastových krabičkách zatavených fólií, které jsou vhodné do mikrovlnky.

Ceny obědů se pohybují od 69,- do 95,-, kde cena je závislá na vzdálenosti dovozu. Platba je možná v hotovosti, stravenkách nebo po předchozí dohodě převodem. Předem nic neplatíte.

Nové jídelníčky jsou k dispozici každý čtvrtek, kdy Vám rozvozce přiveze

i vyúčtování za předchozí týden, a v pátek jídelníčky vybíráme i s platbou za uplynulý týden. Opět je možná dohoda a komunikace může probíhat výhradně přes e-mail.

Aktuální jídelníček k nahlédnutí zde.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes náš kontaktní formulář, na adresu rozvoz@gudfud.cz nebo telefonicky

Příklad průběhu:

Pan Novák je náš nový zákazník a bydlí v Mnichově Hradišti. Po telefonické dohodě jsme mu e-mailem poslali cenu obědů a jídelníček na následující týden s žádostí o zaslání požadovaného času doručení a kdy si můžeme vyzvednout nádoby.

Pan Novák zaslal e-mail zpět se všemi údaji, vyzvedli jsme si nádoby a od pondělí mu vozíme obědy. Ve čtvrtek předáváme vyúčtování a nový jídelníček. V pátek má pro nás pan Novák připraveny peníze i s novým jídelníčkem a celý koloběh se opakuje.

2017 Gud fud s.r.o. Vytvořeno pomocí aplikace Wix.com

V této chvíli nejsou žádné plánované události
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now